Alt deces suspect în Rusia! Președintele Lukoil a căzut de la fereastra unui spital
Ravil Maganov, președintele consiliului de administrație al gigantului rus Lukoil, a murit după ce a căzut de la fereastra unui spital din Moscova.
Ravil Maganov a căzut de la etajul al șaselea al Spitalului Clinic Central al Administrației Prezidențiale din Moscova, acolo unde era internat.
Conform presei internaționale, incidentul s-a produs joi dimineața, în jurul orei 07:30.
Autoritățile spun că moartea a fost cauzată de impactul cu solul, nefiind alte suspiciuni, fiind analizată varianta sinuciderii.
Aceste morți nu sunt ceva nou în Rusia, unde mulți magnați au decedat în condiții suspecte.
4 Comentarii
Rusia Înseamnă Comunism, Adică Rusia Este O Țară De Căcat, Și De: Violatori, Violatoare, Violență, Spre Exemplu, Vizionați Și Ascultați Acest Video Cu Atenție Până La Final, Pentru A Înțelege Mai Bine:
https://youtu.be/0IYsxP-XF_U?si=4CrQwFUQfMa-PayQ
Rusia Este În Urmă Cu Europa, Darămite Cu America; Rusia Este De Nu Știu… Citeste mai departe
Rusia Este O Țară De Căcat, Rusia Este În Urmă În Comparație Cu Europa Darămite Cu America, Rusia Este De Nu Știu Câte Ori În Urmă În Comparație Cu America.
Rusia Înseamnă Comunism, Adică" Violatori, Violatoare, Spre Exemplu, Vizionați Și Ascultați Acest Video Cu Atenție Până La Final, Pentru A Înțelege Mai Bine:
https://youtu.be/e3XOGZ3PyfQ?si=R9KysZSDrvXpBcME… Citeste mai departe
Val de sinucideri printre magnati. Cred ca e foarte plictisitor sa fii magnat. Au decis ca viata nu merita traita.
@bla-bla: Rusia Este O Țară De Căcat, Rusia Este În Urmă În Comparație Cu Europa Darămite Cu America, Rusia Este De Nu Știu Câte Ori În Urmă În Comparație Cu America.
Rusia Înseamnă Comunism, Adică" Violatori, Violatoare, Spre Exemplu, Vizionați Și Ascultați Acest Video Cu Atenție Până La Final, Pentru A Înțelege Mai Bine:
https://youtu.be/e3XOGZ3PyfQ?si=R9KysZSDrvXpBcME… Citeste mai departe