Nesimțirea n-are limite la Cluj! O femeie s-a trezit cu mormane de deșeuri în fața porții: „Dacă nu-ți permiți un coș de gunoi, vino că-ți dau eu” FOTO
O clujeancă a rămas șocată, după ce s-a trezit cu mai multe mormane de deșeuri în fața casei sale din comuna Feleacu, județul Cluj.
Femeia și-a arătat indignarea față de gestul care sfidează orice normă de bun simț sau de mediu și i-a bătut obrazul celui care a lăsat deșeurile în voia sorții pe câmp.
În plus, i-a spus făptașului că, în cazul în care nu își permite un coș de gunoi, îl poate ajuta ea.
„Nu înțeleg această atitudine! Tu, cel care îți lași gunoiul în voia sorții, dacă nu îți permiți un coș de gunoi, vino vis-a-vis de locul unde l-ai lăsat și îți dau eu un coș de gunoi! Mi se pare că ești mai mult decât nesimțit!!!”
6 Comentarii
La Cluj e ca la Munchen si Zurich, ce va tot plangeti.
Necredincioasa naibii, ii pica mana cereasca si nu este fericit ca e pe gratis...
Oau, sa traiesti in permanenta "sub tensiune", e ceva...
Ce PLM, asta traieste pe camp, intr-un container?!? Nime' in jur la un kilometru?!?
@Pune mana si strange! Si taci, daca vrei sa-ti pastrezi dintii!: Poate ca ai tu prea multi dinti si prea putina educatie. sau tu ai aruncat gunoiul acolo? Doar un gunoi ca si tine putea face asa ceva